Na dobry początek tygodnia wszyscy potrzebujemy dobrych wiadomości! A więc...mamy coś dla wszystkich, którzy czekają na Panią Imbir i Szkołę Elfów! Dodrukujemy specjalnie dla Was naszą bajkę!
Na dobry początek tygodnia wszyscy potrzebujemy dobrych wiadomości! A więc...mamy coś dla wszystkich, którzy czekają na Panią Imbir i Szkołę Elfów! Dodrukujemy specjalnie dla Was naszą bajkę! Od dziś rozpoczynamy przedsprzedaż nakładu - jeśli zależy Wam, by otrzymać swój egzemplarz zachęcamy, by zamówić go już teraz, ponieważ nakład oszacujemy w oparciu o ilość waszych zamówień i nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że tuż tuż przed świętami będą dostępne dodatkowe egzemplarze. Pamiętajcie, że do każdej książki może być dołączona dedykacja, a wysyłka jest GRATIS. "Panią Imbir i szkołę elfów" można zakupić w przedsprzedaży osobno w cenie 39,90: https://bajkopis.pl/ksiazka/pani-imbir-i-szkola-elfow/ lub w zestawie prezentowym wraz z książką "Hoho wraca do domu" w bajkowej cenie 65 zł za obie książki: https://bajkopis.pl/ksiazka/swiateczny-zestaw-prezentowy/ Podzielcie się tą informacją z osobami, które czekają na książkę i oznaczcie je pod postem!!!
2020-10-26, 09:30
Na dobry początek tygodnia wszyscy potrzebujemy dobrych wiadomości! A więc...mamy coś dla wszystkich, którzy czekają na Panią Imbir i Szkołę Elfów! Dodrukujemy specjalnie dla Was naszą bajkę!

Od dziś rozpoczynamy przedsprzedaż nakładu - jeśli zależy Wam, by otrzymać swój egzemplarz zachęcamy, by zamówić go już teraz, ponieważ nakład oszacujemy w oparciu o ilość waszych zamówień i nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że tuż tuż przed świętami będą dostępne dodatkowe egzemplarze. Pamiętajcie, że do każdej książki może być dołączona dedykacja, a wysyłka jest GRATIS.

"Panią Imbir i szkołę elfów" można zakupić w przedsprzedaży osobno w cenie 39,90: https://bajkopis.pl/ksiazka/pani-imbir-i-szkola-elfow/

lub w zestawie prezentowym wraz z książką "Hoho wraca do domu" w bajkowej cenie 65 zł za obie książki: https://bajkopis.pl/ksiazka/swiateczny-zestaw-prezentowy/

Podzielcie się tą informacją z osobami, które czekają na książkę i oznaczcie je pod postem!!!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy