Jesteście ciekawi nad czym pracujemy? Przewrotnie zaczniemy od planów na końcówkę roku. W listopadzie wspólnie z naszymi małymi czytelnikami zadamy sobie pytanie "Gdzie jest Śnieg?", bo to właśnie wtedy ukaże się nasza nowa, misiowa i pełna wzruszeń książ
Jesteście ciekawi nad czym pracujemy? Przewrotnie zaczniemy od planów na końcówkę roku. W listopadzie wspólnie z naszymi małymi czytelnikami zadamy sobie pytanie "Gdzie jest Śnieg?", bo to właśnie wtedy ukaże się nasza nowa, misiowa i pełna wzruszeń książka. Kiedy nadchodzi zima, wszystkie niedźwiedzie bez wyjątku zapadają w sen. Grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień… dłuuugie miesiące upływają na misiowej drzemce. Ale pewien niedźwiedź niespodziewanie budzi się wcześniej… i odkrywa, że w lesie dzieje się magia! Zajrzyjcie koniecznie do naszej zakładki zapowiedzi wydawnicze, bo do listopada jeszcze duuuużo czasu, ale to właśnie tam można zapisać się, aby otrzymać powiadomienie o nowej książce. https://bajkopis.pl/zapowiedzi-wydawnicze/ A już niebawem zdradzimy więcej naszych książkowych planów!
2021-03-25, 08:33
Jesteście ciekawi nad czym pracujemy? Przewrotnie zaczniemy od planów na końcówkę roku. W listopadzie wspólnie z naszymi małymi czytelnikami zadamy sobie pytanie "Gdzie jest Śnieg?", bo to właśnie wtedy ukaże się nasza nowa, misiowa i pełna wzruszeń książka.

Kiedy nadchodzi zima, wszystkie niedźwiedzie bez wyjątku zapadają w sen. Grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień… dłuuugie miesiące upływają na misiowej drzemce. Ale pewien niedźwiedź niespodziewanie budzi się wcześniej… i odkrywa, że w lesie dzieje się magia!

Zajrzyjcie koniecznie do naszej zakładki zapowiedzi wydawnicze, bo do listopada jeszcze duuuużo czasu, ale to właśnie tam można zapisać się, aby otrzymać powiadomienie o nowej książce.
https://bajkopis.pl/zapowiedzi-wydawnicze/

A już niebawem zdradzimy więcej naszych książkowych planów!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy