Dzisiaj NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ wszystkich dzieci, więc przylatujemy do Was z życzeniami i balonowo-odlotowo-bajkową informacją! Bo wiecie przecież, że nam bajkopisowych pomysłów nie brakuje!
Dzisiaj NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ wszystkich dzieci, więc przylatujemy do Was z życzeniami i balonowo-odlotowo-bajkową informacją! Bo wiecie przecież, że nam bajkopisowych pomysłów nie brakuje! A ponieważ wyobraźnia jest nieograniczona... to wyobraźcie sobie Bajkomat z książkami, który mruga, uśmiecha się do wszystkich i zawsze jest w świetnym humorze :))) Wyobraźcie sobie, że na ekranie można przejrzeć wnętrze każdej książki! Obejrzeć ilustracje, przeczytać treść, wybrać książkę, a jeśli skradnie nasze serce - zakupić własny egzemplarz. Tak! Oto, puszcza do Was oko nasz pierwszy bajkopisowy Bajkomat - interaktywna księgarnia nad którą pracowaliśmy długie miesiące - wreszcie gotowy przybywa z najlepszymi życzeniami dla Wszystkich dzieci, tych małych i tych dużych! P.S. Nasz pilotażowy, pierwszy w Polsce Bajkomat w kształcie książki stanie w Zielonej Górze :))) Ale... z okazji Dnia Dziecka zapraszamy Was do wspólnej zabawy. W jakim innym mieście w pierwszej kolejności powinien znaleźć się nasz Bajkomat z książkami? Zostawcie odpowiedź w komentarzu, a my trzy najciekawsze, najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy wybraną przez Was książką, a właśnie w tych miastach pojawią się w pierwszej kolejności nasze Bajkomaty! Na wasze odpowiedzi czekamy do piątku 4. czerwca!
2021-06-01, 13:05
Dzisiaj NAJWAŻNIEJSZY DZIEŃ wszystkich dzieci, więc przylatujemy do Was z życzeniami i balonowo-odlotowo-bajkową informacją! Bo wiecie przecież, że nam bajkopisowych pomysłów nie brakuje!

A ponieważ wyobraźnia jest nieograniczona... to wyobraźcie sobie Bajkomat z książkami, który mruga, uśmiecha się do wszystkich i zawsze jest w świetnym humorze :))) Wyobraźcie sobie, że na ekranie można przejrzeć wnętrze każdej książki! Obejrzeć ilustracje, przeczytać treść, wybrać książkę, a jeśli skradnie nasze serce - zakupić własny egzemplarz. Tak! Oto, puszcza do Was oko nasz pierwszy bajkopisowy Bajkomat - interaktywna księgarnia nad którą pracowaliśmy długie miesiące - wreszcie gotowy przybywa z najlepszymi życzeniami dla Wszystkich dzieci, tych małych i tych dużych!

P.S. Nasz pilotażowy, pierwszy w Polsce Bajkomat w kształcie książki stanie w Zielonej Górze :))) Ale... z okazji Dnia Dziecka zapraszamy Was do wspólnej zabawy. W jakim innym mieście w pierwszej kolejności powinien znaleźć się nasz Bajkomat z książkami? Zostawcie odpowiedź w komentarzu, a my trzy najciekawsze, najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy wybraną przez Was książką, a właśnie w tych miastach pojawią się w pierwszej kolejności nasze Bajkomaty! Na wasze odpowiedzi czekamy do piątku 4. czerwca!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy