I na nas przyszła pora, więc i my i Bajkopis wyruszamy na wakacje. Będziemy łapać wiatr w skrzydła, ładować twórcze baterie i poznawać nieznane. I obiecujemy, że wrócimy na początku września z całą masą niespodzianek, nad którymi pracowaliśmy w trakcie os
I na nas przyszła pora, więc i my i Bajkopis wyruszamy na wakacje. Będziemy łapać wiatr w skrzydła, ładować twórcze baterie i poznawać nieznane. I obiecujemy, że wrócimy na początku września z całą masą niespodzianek, nad którymi pracowaliśmy w trakcie ostatnich tygodni. Wasze zamówienia będziemy wysyłać 4. września. Żeby umilić ten czas oczekiwania zostawiamy dla Was w księgarni wszystkie dostępne książki -15% taniej, a dodatkowo do każdego zamówienia złożonego od 24.08 do 4.09 zostanie dodana bajkowa malowanka. Warto więc do nas zajrzeć! Do zobaczenia!
2018-08-24, 11:40
I na nas przyszła pora, więc i my i Bajkopis wyruszamy na wakacje. Będziemy łapać wiatr w skrzydła, ładować twórcze baterie i poznawać nieznane. I obiecujemy, że wrócimy na początku września z całą masą niespodzianek, nad którymi pracowaliśmy w trakcie ostatnich tygodni.

Wasze zamówienia będziemy wysyłać 4. września. Żeby umilić ten czas oczekiwania zostawiamy dla Was w księgarni wszystkie dostępne książki -15% taniej, a dodatkowo do każdego zamówienia złożonego od 24.08 do 4.09 zostanie dodana bajkowa malowanka. Warto więc do nas zajrzeć! Do zobaczenia!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy