Wakacje rozpoczęły się na dobre, ale zanim wyjedziecie w bliskie i dalsze podróże zapraszamy Was do wspólnej bajkowej zabawy! Którą z bajkopisowych książek i dlaczego najchętniej zabralibyście ze sobą na wakacje? Na Wasze odpowiedzi w komentarzach czekamy
Wakacje rozpoczęły się na dobre, ale zanim wyjedziecie w bliskie i dalsze podróże zapraszamy Was do wspólnej bajkowej zabawy! Którą z bajkopisowych książek i dlaczego najchętniej zabralibyście ze sobą na wakacje? Na Wasze odpowiedzi w komentarzach czekamy do północy w sobotę, a jedną, naszym zdaniem najciekawszą nagrodzimy właśnie tą wybraną bajką! EDIT: WYNIKI KONKURSU Nadrabiamy czym prędzej wakacyjne zaległości. Aby choć trochę zrekompensować ten czas oczekiwania na rozstrzygnięcie konkursu postanowiliśmy nagrodzić Was nie jedną a trzema książkami! I tak: 1. Mamy nadzieję, że i jakiś jeż w jeżynach u babci Irenki się znajdzie - Jeżobranie trafia więc w ręce - Magdalena Róg 2. Życzymy też "jeżopatrzowego dnia" i egzemplarzem Jeżobrania nagradzamy również - Malwina Takuśka 3. A na koniec mamy nadzieję, że nasz lew naprawdę przekona Bruna, że fryzjer to nie potwór - "Gdy lew się wybiera do fryzjera" trafia do - Paulina Wilk Gratulujemy Wam i prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej, abyśmy mogli przesłać książeczki!
2018-07-03, 08:00
Wakacje rozpoczęły się na dobre, ale zanim wyjedziecie w bliskie i dalsze podróże zapraszamy Was do wspólnej bajkowej zabawy! Którą z bajkopisowych książek i dlaczego najchętniej zabralibyście ze sobą na wakacje? Na Wasze odpowiedzi w komentarzach czekamy do północy w sobotę, a jedną, naszym zdaniem najciekawszą nagrodzimy właśnie tą wybraną bajką!

EDIT: WYNIKI KONKURSU
Nadrabiamy czym prędzej wakacyjne zaległości. Aby choć trochę zrekompensować ten czas oczekiwania na rozstrzygnięcie konkursu postanowiliśmy nagrodzić Was nie jedną a trzema książkami! I tak:
1. Mamy nadzieję, że i jakiś jeż w jeżynach u babci Irenki się znajdzie - Jeżobranie trafia więc w ręce - Magdalena Róg
2. Życzymy też "jeżopatrzowego dnia" i egzemplarzem Jeżobrania nagradzamy również - Malwina Takuśka
3. A na koniec mamy nadzieję, że nasz lew naprawdę przekona Bruna, że fryzjer to nie potwór - "Gdy lew się wybiera do fryzjera" trafia do - Paulina Wilk

Gratulujemy Wam i prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej, abyśmy mogli przesłać książeczki!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy