Nasze bajkopisowe książki wysyłaliśmy już w najdalsze zakątki świata. Za sprawą naszych czytelników trafiły do Norwegii, Hiszpanii, Anglii, a nasze Jeżobranie - nawet do przedszkola w Nowej Zelandii. Odpowiadając więc na Wasze liczne pytania o możliwość
Nasze bajkopisowe książki wysyłaliśmy już w najdalsze zakątki świata. Za sprawą naszych czytelników trafiły do Norwegii, Hiszpanii, Anglii, a nasze Jeżobranie - nawet do przedszkola w Nowej Zelandii. Odpowiadając więc na Wasze liczne pytania o możliwość wysyłki naszych książek za granicę – wysyłamy :) Zawsze i wszędzie :) A wszystkie bajkopisowe książki idealne na wakacyjny czas znajdziecie tutaj: https://bajkopis.pl/e-sklep/ Bajkowego dnia!
2018-07-01, 08:00
Nasze bajkopisowe książki wysyłaliśmy już w najdalsze zakątki świata. Za sprawą naszych czytelników trafiły do Norwegii, Hiszpanii, Anglii, a nasze Jeżobranie - nawet do przedszkola w Nowej Zelandii. Odpowiadając więc na Wasze liczne pytania o możliwość wysyłki naszych książek za granicę – wysyłamy :) Zawsze i wszędzie :)
A wszystkie bajkopisowe książki idealne na wakacyjny czas znajdziecie tutaj: https://bajkopis.pl/e-sklep/
Bajkowego dnia!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy