Witamy w biurze prasowym naszego wydawnictwa!
facebook
Wiemy, że nie wszyscy możecie odwiedzić nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, a właśnie tam czekają na naszych czytelników bajkopisowe niespodzianki. Ale... od dziś do niedzieli, jedną z naszych promocji mamy dla Was również online! Dowolne dwie książki możecie zakupić z 20% zniżką, wystarczy użyć kodu: kochamyksiążki.

https://bajkopis.pl/e-sklep
2018-10-25, 13:52
facebook
"Czy spotkaliście kiedyś kogoś w spiczastych butach? Czapce z dzwoneczkiem? Ubranego w surdut z kieszeniami na cukierki i marzenia? A do tego z dobrym sercem? To z pewnością był Elf". Wie już o tym Zaczytana Mama, u której elfy zagościły na dobre w najnowszej recenzji! Zajrzyjcie koniecznie!

http://zaczytanamamabook.blogspot.com/2018/10/pani-imbir-i-szkoa-elfow-recenzja.html
2018-10-23, 13:17
facebook
Już jest nasza "Pani Imbir i Szkoła Elfów", a my dziś od rana pakujemy i wysyłamy Wasze zamówienia! Jedna z naszych czyteliniczek napisała ostatnio: "Piękna książka! Moja córka ją uwielbia. A jak zaśnie w połowie to sama czytam ją sobie do końca
2018-10-19, 14:02
facebook
Jeszcze tylko do piątku potrwa przedsprzedaż naszej zimowej historii o elfach z pięknym przesłaniem, by nigdy, przenigdy nie zgubić swoich marzeń. Przypominamy więc, że to ostatni i najlepszy moment, by zdobyć tę bajkę w bardzo prezentowej, przedsprzedażowej cenie. A my już od piątku rozpoczynamy wysyłkę Waszych zamówionych egzemplarzy! Link do książki "Pani Imbir i Szkoła Elfów" znajdziecie w komentarzu.
2018-10-17, 07:07
facebook
Dzień upłynął nam na ostatnich przygotowaniach. Uwielbiamy ten etap - ostatnie poprawki, ostateczne decyzje co do papieru i już możemy powiedzieć... drukujemy! A to oznacza, że niebawem potwory trafią w wasze ręce! Nasza pracownia wypełnia się powoli pudełkami, które w pełnej gotowości czekają na wysyłkę zamówionych książek. Wszystkim, którzy równie potwornie jak my nie mogą się doczekać przypominamy, że cały czas na naszej stronie www.bajkopis.pl trwa przedsprzedaż "Potworów książkowych" i właśnie tam można zamówić swój egzemplarz wraz z przypinką- niespodzianķą w prezencie. A wysyłka, tak jak zawsze to u nas - zupełnie gratis. Życzymy Wam potwornie miłego wieczoru! #bajkopis #booksforkids #wydawnictwobajkopis #dladzieci #potworyksiążkowe #książki #bajki #książkidladzieci #czytamydzieciom #zapowiedź #premiera #nowość #czytamy #pomysłnaprezent #dlaprzedszkolaka
2018-10-10, 21:20
facebook
Czy są z nami prawdziwi pożeracze książek, którzy wybierają się na październikowe Międzynarodowe Targi Książek w Krakowie? Mamy dla Was 10 zaproszeń, które uprawniają do bezpłatnego wstępu na to wydarzenie. Wyślemy je 10 pierwszym osobom, które do nas napiszą, a do targowych zaproszeń dołączymy również voucher zniżkowy na bajkopisowe książki dostępne podczas targów! #bajkopis #wydawnictwobajkopis #targi #zaproszenia #pożeraczksiążek #potworyksiążkowe
2018-10-08, 11:55
facebook
A jeśli się zastanawialiście jak wygląda prawdziwy pożeracz książek, voila! Pożeracz ma odpowiednią dla siebie koszulkę - dokładnie taką, jaką można zamówić w przedsprzedaży wraz z naszą książką "Potwory książkowe". Wszystkich z apetytem na bajkowe nowości zapraszamy więc do nas na www.bajkopis.pl Tam znajdziecie naszą potwornie fajną książkę w zestawie z koszulką lub bez. Miłego wieczoru! #bajkopis #wydawnictwobajkopis #potworyksiążkowe #pożeramksiążki #bajki #książki #dladzieci #nowość #książkidladzieci #kids #przedszkolaki #czytamy
2018-10-02, 17:30
facebook
"Potwory książkowe" to bajka, którą pokochało ponad 2500 przedszkolaków zanim jeszcze stała się książką - podczas naszych warsztatów. Teraz można zamówić tę książkę w wyjątkowej cenie, a do każdego egzemplarza dołączamy przypinkę prawdziwego "Pożeracza książek". Książkę znajdziecie tutaj: https://bajkopis.pl/ksiazka/potwory-ksiazkowe
2018-10-02, 11:10
facebook
W naszej pracy potwornie cieszy nas wiele rzeczy, ale dzisiaj najbardziej ta, że właśnie rozpoczynamy przedsprzedaż naszych wyczekiwanych "PoTWORÓW książkowych". A to oznacza, że:
➡️ Książka w przedsprzedaży jest w super bajkowej cenie!
➡️ Do każdego egzemplarza zakupionego w przedsprzedaży dołączamy w prezencie potwornie fajną przypinķę "pożeracza książek"
➡️ A dla takich, najprawdziwszych z prawdziwych, książkowych pożeraczy mamy również limitowany zestaw książka + wyjątkowa koszulka. Zajrzyjcie koniecznie! Linki potwory zostawiły w komentarzu!
2018-10-02, 10:37
facebook
Już nie mogliśmy się doczekać, aż ta wyjątkowa elfia historia ponownie trafi w ręce naszych czytelników! Poprzedni nakład książki wyprzedał się w kilka tygodni, a zarówno mali, jak i duzi pokochali tę bajkę równie mocno jak my! Właśnie rozpoczęliśmy przedsprzedaż "Pani Imbir i Szkoły Elfów", więc wszystkich ciekawych elfów i klimatu dalekiej Północy zapraszamy na www.bajkopis.pl - tam można zamówić książkę w bardzo przyjaznej cenie - w prezencie od elfów ;) #bajkopis #wydawnictwobajkopis #paniimbiriszkołaelfów #elfy #bajkaoelfach #czytamy #książkidladzieci #książki #książkanaprezent
2018-10-01, 13:19
facebook
Najważniejsza jest wyobraźnia - zgadzamy się z tym całkowicie, dlatego z przyjemnością zostaliśmy partnerem wyjątkowego projektu Szkolenia z wyobraźnią, dedykowanego nauczycielom przedszkoli i szkół. A dziś, w ramach naszego cyklu "Rozmowa jak z bajki", zapraszamy Was serdecznie, do przeczytania wywiadu z jego założycielką Anną Brych - o tym, co najważniejsze w edukacji najmłodszych. W końcu tuż za progiem czeka wrzesień!

https://bajkopis.pl/bo-najwazniejsza-jest-wyobraznia
2018-08-27, 10:05
facebook
I na nas przyszła pora, więc i my i Bajkopis wyruszamy na wakacje. Będziemy łapać wiatr w skrzydła, ładować twórcze baterie i poznawać nieznane. I obiecujemy, że wrócimy na początku września z całą masą niespodzianek, nad którymi pracowaliśmy w trakcie ostatnich tygodni.

Wasze zamówienia będziemy wysyłać 4. września. Żeby umilić ten czas oczekiwania zostawiamy dla Was w księgarni wszystkie dostępne książki -15% taniej, a dodatkowo do każdego zamówienia złożonego od 24.08 do 4.09 zostanie dodana bajkowa malowanka. Warto więc do nas zajrzeć! Do zobaczenia!
2018-08-24, 11:40
facebook
Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Kończą się więc powoli wakacje i końca dobiega również nasza lwia promocja. Dzisiaj właściwie jest ostatnia szansa, by zdobyć książkę "Gdy lew się wybiera do fryzjera" z -20% zniżką. Zajrzyjcie więc koniecznie na https://bajkopis.pl/ksiazka/gdy-lew-sie-wybiera-do-fryzjera/ Miłego dnia!
2018-08-21, 12:04
facebook
W sierpniu rządzi lew... i ten zodiakalny i ten bajkowy. Dlatego pierwszy raz w bajkopisowej historii można zdobyć naszą bestsellerową książkę "Gdy lew się wybiera do fryzjera" aż 20% taniej.

* 24 kartonowe strony idealne dla najmłodszych
* humorystyczna rymowana treść i wyjątkowe ilustracje

Poznajcie koniecznie naszego lwa!
https://bajkopis.pl/ksiazka/gdy-lew-sie-wybiera-do-fryzjera
2018-08-06, 22:04
facebook
Już 6. sierpnia premiera naszej nowej potwornie fajnej książki! "Potwory książkowe" były pierwotnie scenariuszem warsztatów - przedszkolaki pokochały ich historię tak bardzo, że zdecydowaliśmy się na wydanie potworów w wersji książkowej. Jeśli więc chcecie dowiedzieć się więcej, jako pierwsi otrzymać informację o dostępności książki i dodatkowo 10% zniżki na jej zakup to sprawa jest potwornie prosta - wystarczy kliknąć tutaj:

https://www.subscribepage.com/potwory
2018-07-16, 19:18
facebook
Pomysł, by zrealizować na odległej Islandii spotkanie z naszymi małymi czytelnikami był zupełnie spontaniczny, a jak wiadomo – często takie pomysły bywają najlepsze
2018-07-16, 10:25
facebook
Wakacje rozpoczęły się na dobre, ale zanim wyjedziecie w bliskie i dalsze podróże zapraszamy Was do wspólnej bajkowej zabawy! Którą z bajkopisowych książek i dlaczego najchętniej zabralibyście ze sobą na wakacje? Na Wasze odpowiedzi w komentarzach czekamy do północy w sobotę, a jedną, naszym zdaniem najciekawszą nagrodzimy właśnie tą wybraną bajką!

EDIT: WYNIKI KONKURSU
Nadrabiamy czym prędzej wakacyjne zaległości. Aby choć trochę zrekompensować ten czas oczekiwania na rozstrzygnięcie konkursu postanowiliśmy nagrodzić Was nie jedną a trzema książkami! I tak:
1. Mamy nadzieję, że i jakiś jeż w jeżynach u babci Irenki się znajdzie - Jeżobranie trafia więc w ręce - Magdalena Róg
2. Życzymy też "jeżopatrzowego dnia" i egzemplarzem Jeżobrania nagradzamy również - Malwina Takuśka
3. A na koniec mamy nadzieję, że nasz lew naprawdę przekona Bruna, że fryzjer to nie potwór - "Gdy lew się wybiera do fryzjera" trafia do - Paulina Wilk

Gratulujemy Wam i prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej, abyśmy mogli przesłać książeczki!
2018-07-03, 08:00
facebook
Już 6. sierpnia premiera naszej nowej potwornie fajnej książki! "Potwory książkowe" były pierwotnie scenariuszem warsztatów - przedszkolaki pokochały och historię tak bardzo, że zdecydowaliśmy się na wydanie potworów w wersji książkowej. Jeśli więc chcecie dowiedzieć się więcej, jako pierwsi otrzymać informację o dostępności książki i dodatkowo 10% zniżki na jej zakup - dołączcie do naszej potwornej listy: :) https://www.subscribepage.com/potwory
2018-07-02, 10:50
facebook
Jest jedna wyjątkowa rzecz w tworzeniu dla najmłodszych. Ten moment, w którym mały czytelnik trzyma książkę w ręce, ta spontaniczna radość dzieci podczas spotkań autorskich. Dziś na bajkopisowym blogu piszemy o tym, co szczególnie cenimy w spotkaniach z najmłodszymi czytelnikami, a przy okazji również zdradzamy, co nieco o wyjątkowym spotkaniu autorskim, które czeka nas już jutro! Zajrzyjcie koniecznie!
www.bajkopis.pl/czego-ucza-nas-spotkania-autorskie-dla-dzieci
2018-07-02, 08:41
facebook
Nasze bajkopisowe książki wysyłaliśmy już w najdalsze zakątki świata. Za sprawą naszych czytelników trafiły do Norwegii, Hiszpanii, Anglii, a nasze Jeżobranie - nawet do przedszkola w Nowej Zelandii. Odpowiadając więc na Wasze liczne pytania o możliwość wysyłki naszych książek za granicę – wysyłamy :) Zawsze i wszędzie :)
A wszystkie bajkopisowe książki idealne na wakacyjny czas znajdziecie tutaj: https://bajkopis.pl/e-sklep/
Bajkowego dnia!
2018-07-01, 08:00
facebook
Dzień dobry! Kto nie może do nas odwiedzić w bajkowej pracowni, zawsze może to zrobić na naszym profilu na Instagramie i podejrzeć co nieco z bajkopisowej codzienności :) Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zajrzyjcie do nas koniecznie! ---->>>> @bajkopis
2018-06-29, 09:15
facebook
Piszemy zdanie po zdaniu. Przeglądamy każdą stronę po stronie. W każdej książce zostawiamy kawałek siebie i jesteśmy pewni, że nie ma na świecie drugiego takiego duetu autorsko- wydawniczego tworzonego przez mamę i syna ;) Wielu z Was do nas ostatnio dołączyło, więc jeśli się zastanawiacie, kto za tym całym bajkopisowym zamieszaniem stoi, to właśnie MY. I witaMY Was serdecznie w naszej bajce :) Zajrzyjcie do nas również na www.bajkopis.pl i poznajcie nas bliżej!
2018-06-28, 08:10
facebook
Już jutro o 10.00 pierwszy autor(s)ki live. Zajrzyjcie koniecznie, bo wyda się... jakie książki wydamy, nad czym pracujemy i w ogóle będzie sporo o rzeczach ważnych dla wszystkich rozczytanych w książkach dla dzieci. A jeśli przychodzi Wam na myśl, coś o co chcielibyście zapytać Bajkopis, zostawcie pytanie w komentarzu pod tym postem, odpowiem na nie podczas live! Do zobaczenia!
2018-06-27, 19:01
facebook
Rozpoczęły się wakacje, ale my wcale, ale to wcale nie leniuchujemy. Po cichutku pracujemy i przygotowujemy potwornie fajną książkę, której premierę planujemy na początku sierpnia. I musimy Wam zdradzić, że już dawno tak dobrze nam się nie pracowało nad książkowym projektem! To jak, kto wraz z nami czeka na „poTWORY książowe?
#bajkopis #wydawnictwobajkopis #potworyksiążkowe #zapowiedź #nowaksiążka #nowość #książkidladzieci
2018-06-27, 09:45
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies